BİZ KİMİZ?

Osman Hürarslan Mobilya

HAKKIMIZDA.

Tüketici mutluluğunu ve memnuniyetini ilke edinen Hürarslan Mobilya, İnegöl’ün önde gelen mobilya ve oturma grupları üreticilerindendir.

Kuruluşumuzun temeli 1987 yılına dayanmakta olup 2004 yılından itibaren ise profesyonel bir kadro ile Hürarslan Mobilya markasını oluşturmuştur. Avrupa kalite standartları çerçevesinde tüketici talepleri doğrultusunda kişiye ve mekana özel üretimler yapmaktadır.

Amacımız profesyonel pazarlama politikalarıyla kaliteli ve uygun fiyata göz alıcı, her zevke uygun model tasarımlarıyla ürünlerimizi müşterilerimize sunmaktır. Müşteri memnuniyetinin yanı sıra ekonomik fiyatları kalite ve sağlamlığı vazgeçilmezlerimiz olarak görüp ürünlerimizde 2 yıl garanti vermekteyiz. Yüksek standartlı üretim kapasitemizle yurt içinde ve yurt dışında bir çok bölgeye ulaşarak ürünlerimizi müşterilerimizle buluşturmaktayız. Kuruluşumuzun en önemli hedefi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kalite ve standartlarımızı en üst seviyede tutmaktır.

%
KALİTE
%
KONFOR
%
GÜVEN
%
TECRÜBE
Osman Hürarslan Mobilya

MİSYONUMUZ

Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak ise görevimizdir. Kalite ve teknolojiden ödün vermeden her zaman müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefleyen çağdaş yönetim anlayışını benimseyerek mobilya sektöründe bir numara olmak hedefimizdir.

Osman Hürarslan Mobilya

VİZYONUMUZ

Tüketici Mutluluğunu ilke edinen Hürarslan, İnegöl’ün önde gelen modüler mobilya ve oturma grupları üreticilerindendir. Modern tarzda mobilya ve oturma grupları üretimini branş olarak seçen ve bu konuda her geçen gün yeni bir adım atan kuruluşumuzun temelleri 1987 yılına dayanmaktadır. 2004 yılından itibaren ise, profesyonel bir kadro ile Hürarslan Mobilya markasını oluşturmuştur. Özgün tasarımlarımızın yanısıra, tüketici talepleri doğrultusunda kişiye ve mekana özel üretimler yapmaktadır. Sürekli değişim anlayışı içerisinde kaliteden ödün vermeden en son teknolojik aletler ve insan kaynaklarını en etkin şekilde kullanarak müşteriye en uygun fiyat ve kaliteyi sunmaktır.